قابل توجه مخاطبین محترم سایت دفتر تالیف کتابهای درسی فنی و حرفه ای و کاردانش ، لطفا از این پس به آدرس جدید tvoccd.oerp.ir مراجعه فرمایید.      

دفترتاليف كتابهاي فني وحرفه اي وكاردانش
لینک های مفید
جلسه ادواري دفترتاليف كتاب هاي درسي فني وحرفه اي وكاردانش با حضور آقاي دكتر محمديان رئيس محترم سازمان
 خبر'>خبر       ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ ۰۹:۳۱:۲۶        ۲۱۱

جلسه ادواري دفترتاليف كتاب هاي درسي فني وحرفه اي وكاردانش با حضور آقاي دكتر محمديان  رئيس محترم سازمان

جلسه ادواري دفترتاليف كتاب هاي درسي فني وحرفه اي وكاردانش با حضور آقاي دكتر محمديان رئيس محترم سازمان پژوهش و آقاي مهندس  دورانديش مدير كل دفتر ، معاونين وكارشناسان دفتر از ساعت 8تا10:30روز سه شنبه 19/2/96 در سالن جلسات دفتر فني وحرفه اي برگزار گرديد.

در ابتداي جلسه آقاي دكتر محمديان  ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مدیران و کارشناسان این دفتر در تدوین و آماده سازی کتاب های تازه تاليف  گفتند كه باید علاوه بر توجه به نیازهای کشور، استانداردهای جهانی نیز مورد توجه قرارگیرند و نيروي كار ما بايد مطابق با استانداردهاي بين المللي آموزش ببينند. لذا توجه به استانداردهاي جهاني موجب تقويت توانمندي وشايستگي هاي لازم خواهد شد كه توسعه شایستگی های فنی و حرفه ای به حل سه مشکل اساسی جامعه، یعنی اشتغال، ازدواج و اعتیاد کمک می کند.ايشان تاكيد كردند كه علاوه بر شفاف سازی در برنامه ها ، باید تلاش کرد تا  حدود و ثغور هر برنامه و فعالیت های مربوط به آن به گونه ای کاملا شفاف تعریف شود تا مانع از سوء برداشت ها شود. همچنين نظارت و ارزیابی در حين اجرای برنامه ها را یکی از ابزارهای مهم دانستند که می تواند به برنامه ریزان و مجریان جهت  شناسایی نقاط ضعف و اصلاح برنامه كمك نماید.در ادامه جلسه هفت نفر از كارشناسان دفتر سوالات ، پيشنهادات و انتقادات  خود را پيرامون مسائل مربوط به بودجه ريزي عملياتي، تعاملات با معاونت آموزشي ، بازديدهاي انجام شده ، تاليف كتابهاي درسي ونرم افزارهاي همراه ، سامانه اعتبار بخشي كتاب هاي درسي  ، دوره هاي ضمن خدمت وبرخي از مسائل عمومي دفتر مطرح نمودند . 

   

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
فرم ارسال نظر

سامانه های مرتبط
  • اقتصاد مقاومتی تولید واشتغال
  • دفتر مقام معظم رهبري
  • پايگاه جامع اطلاع رساني وزارت آموزش وپرورش
  • سازمان پژوهش وبرنامه ريزي آموزشي
  • دفتر تألیف كتابهاي درسي ابتدايي و متوسطه نظري
  • اداره كل نظارت بر نشر وتوزيع
  • مركز سنجش
  • وزارت جهاد كشاورزي
  • وزارت تعاون،كار ورفاه اجتماعي
آمار بازدید

 بازدید امروز:  ۱۰۰۹
 بازدید دیروز:  ۲۹۱۱
 کل بازدیدها:  ۱۰۱۰۵۱۷

انتقادات و پیشنهادات

منوی صفحات پویا